بسته بندی اثاثیه

تلفن های مشاوره و استعلام قیمت:

02144586091
09125462780

حمل و بسته بندی اثاثیه

 حمل اثاثیه منزل بدون آسیب رساندن به آنها و نحوه انجام اثاث کشی یکی از پر استرس ترین فعالیت های شهروندان می باشد. اثاث کشی یا اسباب کشی تنها به این معنی نیست که وسایل و لوازم به هر شکلی جابه جا شوند بلکه نحوه درست جابه جایی اثاثیه و لوازم منزل و چیدمان درست آنها در هنگام بارگیری یکی از مهمترین بخشهای انجام یک باربری خوب و مطمئن است. در باربری شبانه روزی آپاربار این خدمات به بهترین شکل ممکن انجام می گیرد و خدمات بسته بندی اثاثیه با بالاترین کیفیت ارائه میگردند تا لوازم و اثاثیه های شما بدون آسیب و صدمه رسیدن به انها به مقصد برسد و حتی ما با بیمه نمودن کالای شما متضمن سلامت بار شما خواهیم بود.

یکی از مزیت هایی که هر باربری باید داشته باشد بسته بندی استاندارد می باشد که باربری آپاربار تهران با استفاده از کارکنان با تجربه در زمینه باربری و بسته بندی همه وسایل را به طور کامل و با استفاده از وسایل مخصوص بسته بندی برایتان بسته بندی می نمایند. در باربری آپاربار کالاها و وسایل قبل از بسته بندی توسط یک شرکت بیمه معتبر بیمه می شود که هر گونه اتفاق و خطر احتمالی که برای اثاثیه رخ دهد شرکت بیمه در برابر آن خود را متعهد می داند که جبران خسارت کند.

ما برای رضایت بیشتر مشتریان و افزایش محبوبیت خودمان، خدمات بسته بندی اثاثیه را با 30% تخفیف و ارزان تر از باربری های دیگر ارئه می‌دهیم.

  جابجایی منازل و ادارات و بسته بندی وسایل

باربری آپاربار با دارا بودن نیروی کار مجرب اعم از متخصصین بسته بندی، کارگران پر تجربه در حمل و نقل بار ، رانندگان آشنا به مسیر و تجهیزات حمل بار لوکس آماده خدمت رسانی به شما همشهریان محترم است. این شرکت باربری با ده‌ها سال سابقه درخشان در امور باربری و اسباب کشی، به منظور بسته‌ بندی تخصصی لوازم و اثاثیه‌های شما شهروندان گرامی  از باکس‌های و کارتن‌های محکم همراه با چسب‌های ضد ضربه و ضربه‌گیرهای حبابی و ضد رطوبت استفاده می‌نماید.

باربری اپاربار مفتخر است که به منظور رفاه حال شهروندان عزیز به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی حتی در ایام تعطیل خدمات باربری را برای همشهریان عزیز انجام دهد. فقط کافی است با همکاران ما در آپاربار تماس بگیرید.

تلفن های مشاوره و استعلام قیمت:

02144586091
09125462780