جابجایی و حمل اثاثیه

اساب کشی و جابجایی منازل و دفاتر اداری

حمل اثاثیه منزل بدون آسیب رساندن به آنها و نحوه انجام اثاث کشی یکی از پر استرس ترین فعالیت های شهروندان می باشد. اثاث کشی یا اسباب کشی تنها به این معنی نیست که وسایل و لوازم به هر شکلی جابه جا شوند بلکه نحوه درست جابه جایی اثاثیه و لوازم منزل و چیدمان درست آنها در هنگام بارگیری یکی از مهمترین بخشهای انجام یک باربری خوب و مطمئن است. در باربری شبانه روزی آپاربار این خدمات به بهترین شکل ممکن انجام می گیرد و خدمات بسته بندی اثاثیه با بالاترین کیفیت ارائه میگردند تا لوازم و اثاثیه های شما بدون آسیب و صدمه رسیدن به انها به مقصد برسد و حتی ما با بیمه نمودن کالای شما متضمن سلامت بار شما خواهیم بود.

شرکت باربری آپاربار صفر تا صد اسباب کشی و جابجایی منازل و ادرارت را برای شما عزیزان با بهترین قیمت انجام می دهد. از بسته بندی اثاثیه در مبدا تا حمل و چیدمان وسایل در محل جدید همه و همه با تیم باربری آپاربار.

تلفن های مشاوره و استعلام قیمت:

02144586091
09125462780

بسته بندی وسایل و اثاثیه

اولین مرحله در اسباب کشی بسته بندی وسایل و اثاثیه شما می باشد که باربری تهران این کار را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام میدهد، بسته بندی اثاثیه بخصوص وسایل شکستنی نیاز به دقت و مهارت بالایی دارد که پرسنل متخصص و حرفه ای تیم باربری تهران این کار را به راحتی و با استفاده از کارتن های محکم و چند لایه و ضربه گیر برای شما انجام میدهند و به شما اطمینان خاطر میدهیم که در طول جابجایی و اسباب کشی هیچ گونه ضربه و آسیبی به اثاثیه و وسایل شما وارد نخواهد شد. باربری آپاربار با دارا بودن نیروی کار مجرب اعم از متخصصین بسته بندی، کارگران پر تجربه در حمل و نقل بار ، رانندگان آشنا به مسیر و تجهیزات حمل بار لوکس آماده خدمت رسانی به شما همشهریان محترم است. این شرکت باربری با ده‌ها سال سابقه درخشان در امور باربری و اسباب کشی، به منظور بسته‌ بندی تخصصی لوازم و اثاثیه‌های شما شهروندان گرامی  از باکس‌های و کارتن‌های محکم همراه با چسب‌های ضد ضربه و ضربه‌گیرهای حبابی و ضد رطوبت استفاده می‌نماید.

ما برای رضایت بیشتر مشتریان و افزایش محبوبیت خودمان، خدمات بسته بندی اثاثیه را با 30% تخفیف و ارزان تر از باربری های دیگر ارئه می‌دهیم.

حمل و جابجایی اثاثیه

پس از بسته بندی صحیح و اصولی اثاثیه، حمل درست و استاندارد اثاثیه از اهمین بالایی برخوردار است، چون هرگونه حمل به روش های غیر اصولی ممکن است به اثاثیه شما آسیب برساند، خوشبختانه باربری تهران با بهرهمندی از کارگران دوره دیده و متخصص حمل بارهای سنگین واثاثیه این کار را به راحتی و بدون هیچگونه نگرانی برای شما انجام میدهد.

ما در شرکت باربری آپار بار، شعار و عمل را یکی نموده‌ایم و بدین منظور امور اسباب کشی و باربری را با مسئولیت کامل و با دقت هرچه بیشتر  و در سریعترین زمان ممکن برای شما شهروندان گرامی فراهم نموده‌ایم تا تجربه شیرینی از یک اسباب کشی خانه داشته باشید. یک شرکت باربری خوب می تواند در تسهیل امور شما کاملا کمک کننده باشد و تمام دغدغه ها و نگرانیهای شما در هنگام باربری و اسباب کشی را از بین ببرد.  ما در باربری آپاربار اماده ایم که بر اساس نیاز شما خدمات باربری خود را هماهنگ نماییم و بصورت سفارشی تمام خدمات خود را برای شما ارائه نمائیم.

چیدمان اثاثیه در محل جدید

و در انتها چیدمان اثاثیه در محل جدید که میبایست با دقت و مهارت خاصی انجام شود تا هم وسایل با دقت کافی و در محل دقیق قرار بگیرند و هم در زمان چیدمان اثاثیه آسیب و ضربه ای به اثاثیه وارد نشود، باربری تهران این امر را با کارگران حرفه ای و متخصص حمل بار خود به راحتی برای شما همشهریان عزیز انجام میدهد.

باربری اپاربار مفتخر است که به منظور رفاه حال شهروندان عزیز به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی حتی در ایام تعطیل خدمات باربری را برای همشهریان عزیز انجام دهد. فقط کافی است با همکاران ما در آپاربار تماس بگیرید.

تلفن های مشاوره و استعلام قیمت:

02144586091
09125462780